Střední průmyslová škola a Vyšší odborná škola, Chomutov, Školní 50, příspěvková organizace
v
v

Změny v rozvrhu Wednesday 5. 10.

Nepřítomné třídy - nejsou
Nepřítomní učitelé 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Žižková Dana <> - -
Dufková Ivana .. -
Fenclová Věra - .. - .. - - - -
Kubánková Olga .. -
Lorencová Dagmar - >> - -
Macháček Petr .. - .. .. .. Kub .. -
Palubjaková Jana .. .. -
Místnosti mimo provoz 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
113 Absc Absc Absc Absc
Změny v rozvrzích učitelů
Galuszková Vlasta
1 navíc KOC S4 (KOC1) CAD
1 odpadá KOC S4 (KOC1) zrušeno
2 navíc KOC S4 (KOC1) CAD
2 odpadá KOC S4 (KOC1) zrušeno
3 navíc KOC S4 (KOC1) CAD
3 odpadá KOC S4 (KOC1) zrušeno
4 navíc KOC S4 (KOC1) CAD
4 odpadá KOC S4 (KOC1) zrušeno
Žižková Dana
4 výměna << ČJL TM3 006 z 6. hod
Balšán Jan
1 navíc KOC S4 (KOC2) RYS
1 odpadá KOC S4 (KOC2) zrušeno
2 navíc KOC S4 (KOC2) RYS
2 odpadá KOC S4 (KOC2) zrušeno
3 navíc KOC S4 (KOC2) RYS
3 odpadá KOC S4 (KOC2) zrušeno
4 navíc KOC S4 (KOC2) RYS
4 odpadá KOC S4 (KOC2) zrušeno
Dufková Ivana
1 odpadá AJ 2.C (AJ2) zrušeno
2 navíc AJ 2.C (AJ1) 202
Glöckner Miroslav
4 přesun << EZ E4 110 z 7. hod
7 přesun >> EZ E4 na 4. hod
Koloušková Stanislava
4 přesun << SPV 1.E 209 z 7. hod
7 přesun >> SPV 1.E na 4. hod
Kubánková Olga
6 supl. (Mac) ČJL E3 008
Lorencová Dagmar
2 přesun >> ČJL E4 na 3.10. 5. hod
3 výměna >> ČJL A3 na 3.10. 2. hod
4 přesun >> ČJL A3 na 4.10. 2. hod
Naxer Rudolf
7 přesun >> F 2.A na 4.10. 6. hod
Pohl Stanislav
5 přesun << M 1.E 209 z 6.10. 7. hod
Primasová Vlasta
1 odpadá SSZ S3 zrušeno
3 přesun << STS 2.D 206 z 6.10. 7. hod
5 navíc TK 2.E (TK1) RYS
5 odpadá TK 2.E (TK2) zrušeno
6 navíc TK 2.E (TK1) RYS
6 odpadá TK 2.E (TK2) zrušeno
Reinerová Daniela
1 navíc STT S3 012
Šlégl Radovan
5 navíc TK 2.E (TK2) CAD
5 odpadá TK 2.E (TK1) zrušeno
6 navíc TK 2.E (TK2) CAD
6 odpadá TK 2.E (TK1) zrušeno
Šťastná Hana
4 přesun << F 2.D 206 z 7. hod
7 přesun >> F 2.D na 4. hod
Trčálková Zdenka
4 výměna >> AJ TM3 na 6. hod
6 výměna << AJ TM3 006 z 4. hod
Ullmann Jiří
1 odpadá ELN A3 zrušeno
2 přesun << ELN E4 110 z 4. hod
3 výměna << ELN A3 004 z 3.10. 2. hod
4 přesun << ELN A3 004 z 4.10. 2. hod
4 přesun >> ELN E4 na 2. hod
Vrhelová Angelika
7 změna AJ 1.D (AJ1) 004
Změny v rozvrzích tříd
1.A
6 D přesun >> na 7.10. 1. hod
7 ZEL odpadá (Mac)
1.B
7 SPV odpadá (Kub)
1.C
1 ME odpadá (Plb)
1.D
7 AJ AJ1 004 změna Vrh
1.E
4 SPV 209 přesun << Kor z 7. hod
4 ČJL odpadá (Fen)
5 M 209 přesun << Poh z 6.10. 7. hod
5 ZEL odpadá (Mac)
7 SPV přesun >> na 5.10. 4. hod
2.A
7 F přesun >> na 4.10. 6. hod
2.C
1 AJ AJ2 odpadá (Duf)
2 AJ AJ2 202 navíc Duf
2 AJ AJ1 202 navíc Duf
2 ČJL odpadá (Fen)
7 AJ AJ1 odpadá (Duf)
2.D
3 STS 206 přesun << Pri z 6.10. 7. hod
3 ZEL odpadá (Mac)
4 F 206 přesun << Sta z 7. hod
4 ZEL odpadá (Mac)
7 F přesun >> na 5.10. 4. hod
2.E
5 TK TK1 RYS navíc Pri
5 TK TK2 CAD navíc Šlg
5 TK TK1 odpadá (Šlg)
5 TK TK2 odpadá (Pri)
6 TK TK2 CAD navíc Šlg
6 TK TK1 RYS navíc Pri
6 TK TK1 odpadá (Šlg)
6 TK TK2 odpadá (Pri)
A3
1 ELN odpadá (Ulm)
3 ELN 004 výměna << Ulm z 3.10. 2. hod
3 ČJL výměna >> na 3.10. 2. hod
4 ELN 004 přesun << Ulm z 4.10. 2. hod
4 ČJL přesun >> na 4.10. 2. hod
E3
6 ČJL 008 supluje Kub (Mac)
E4
1 ENG odpadá (Mac)
2 ELN 110 přesun << Ulm z 4. hod
2 ČJL přesun >> na 3.10. 5. hod
4 EZ 110 přesun << Glo z 7. hod
4 ELN přesun >> na 5.10. 2. hod
7 EZ přesun >> na 5.10. 4. hod
S3
1 STT 012 navíc Rei
1 SSZ odpadá (Pri)
S4
1 KOC KOC2 RYS navíc Bal
1 KOC KOC1 CAD navíc Gal
1 KOC KOC1 odpadá (Gal)
1 KOC KOC2 odpadá (Bal)
2 KOC KOC1 CAD navíc Gal
2 KOC KOC2 RYS navíc Bal
2 KOC KOC1 odpadá (Gal)
2 KOC KOC2 odpadá (Bal)
3 KOC KOC2 RYS navíc Bal
3 KOC KOC1 CAD navíc Gal
3 KOC KOC1 odpadá (Gal)
3 KOC KOC2 odpadá (Bal)
4 KOC KOC2 RYS navíc Bal
4 KOC KOC1 CAD navíc Gal
4 KOC KOC1 odpadá (Gal)
4 KOC KOC2 odpadá (Bal)
TM3
4 ČJL 006 výměna << Žiž z 6. hod
4 AJ výměna >> na 5.10. 6. hod
6 AJ 006 výměna << Trc z 4. hod
6 ČJL výměna >> na 5.10. 4. hod
Pedagogické dohledy u tříd - nejsou